Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

uzavření propojení ulic Kounická a Tejnická

Datum vytvoření:

30.07.2019

Adresa:

kounická 1960/31

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V uličce vedoucí do ulice Tejnická vedle obchodu s potravinami na adrese Kounická 1960/61 na betonovém rantlu často posedávají feťáci, bezdomovci a feťáci bezdomovci. Ti zde konzumují alkohol a jiné pochutiny zakoupené ve zmíněném obchodě a obaly od nich pohazují na zem. Místo zároveň slouží jako "sklad materiálu" pro bezdomovce, v bezových keřích je zde poschováváno několik tašek s papírem, oblečení atd., nezřídka jsme zde svědky vášnivých debat nad krabicí vína (která skončí poblíž ve křoví) a v neposlední řadě místo slouží jako veřejná toaleta. Vzhledem k tomu, že průchod kromě návštěvy obchodu (touto cestou ušetříme cca 2 minuty) nemá pro místní obyvatele velký význam - na tramvaj i na autobus se dá bez většího zdržení dojít i po ulici, bylo by z hlediska zvýšení kvality této lokality vhodné průchod u obchodu hned u vstupu oplotit. Výše popsaní uživatelé tohoto veřejného prostoru tím ztratí důvod zde trávit svůj volný čas - do obchodu to budou mít pro dalšího plastového panáka rumu daleko, a my, obyvatelé zdejších domů se nebudeme muset brodit odpadky, čmuchat smrad a poslouchat pod okny bezdomovce. Samozřejmě by plot musel být trochu bytelný, aby odolal případným snahám jej odstranit. Pokud je dle vás řešení plotem příliš radikální, stačilo by plochu aspoň uklidit, případně vykácet bezové keře (skrýše)

Jiří Zárybnický

Řešení:

Prostor zeleně bude vyčištěn. Zároveň bude zaslána žádost o nárazovou kontrolu místa městskou policií.
S uzavřením vnitrobloku počítáno není.
Děkuji za Vaše upozornění.

Nejnovější podněty

Strašnice
Propadlý kanál v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 02.07.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Chybějící houpačka, park Jiřího Karena
Datum vytvoření: 01.07.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Polouschlý ořešák, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 27.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
nesvítí pouliční osvětlení, ul. Kolodějská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená branka hřiště, ul. Světická
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 20.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav hřiště při ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.06.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední