Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Přeplněná nádoba na kovy, ul. Saratovská

Datum vytvoření:

30.07.2019

Adresa:

Saratovská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý deň, Vážené zastupiteľstvo mestskej časti Praha 10,

obraciam sa na Vás s podnetom ktorý sa týka odpadkových košov na triedený odpad na Saratovskej ulici. Už dlhšiu dobu si všímam preplnené odpadkový koše,ktorých obsach sa dokonca povaľuje po ceste a spôsobuje neporiadok. Bolo by možné dať mestskou časťou podnet pražským službám a zvýšiť tak intervály vynášania kontajnerov? Prikladám ilustračný obrázok stavu odpadkového kontajneru na kovový odpad, ktorý je mimochodom v okolí “jediný svojho druhu” a nevšimla som si žiadneho iného kontajneru na kovy, čo je rovnako tak smutné. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za prečítanie môjho mailu a verím,že sa budete problematike venovať.

S prianím pekného a úspešného dňa,
B. F.

Řešení:

Kontejner byl vyvezen. Od 1.8.2019 je na tomto stanovišti navýšena četnost vývozu kovů.

Nejnovější podněty

Strašnice
Propadlý kanál v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 02.07.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Chybějící houpačka, park Jiřího Karena
Datum vytvoření: 01.07.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Polouschlý ořešák, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 27.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
nesvítí pouliční osvětlení, ul. Kolodějská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená branka hřiště, ul. Světická
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 20.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav hřiště při ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.06.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední