Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Ke Strašnické -nedostatek odpadkových košů

Datum vytvoření:

23.07.2019

Adresa:

K Strašnické

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

v prostoru mezi podchodem u metra Strašnická směrem k areálu Gutovka je kritický nedostatek odpadkových košů. V podchodu je několik možností občerstvení, přičemž celkový počet košů jsou 2 malé, které jsou permanentně přeplněné. Doporučuji umístit velkokapacitní koše zejména do kruhového parčíku před zámeček Oriflame.
Děkuji.
S pozdravem
PhDr M. Ch.

Řešení:

Odpadkový koš byl vyvezen a prostor vyčištěn.
V místě bude výhledově přistaven ještě jeden odpadkový koš.

Nejnovější podněty

Strašnice
Odpadky na dopravním hřišti, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 10.11.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nezajištěný výkop, ul. Novostrašnická
Datum vytvoření: 08.11.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Lednice na chodníku, ul. Krupská
Datum vytvoření: 06.11.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nesekaná tráva, ul. Mokřanská
Datum vytvoření: 06.11.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Poškozená branka hřiště v ul. Světická
Datum vytvoření: 25.10.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 23.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný odpadkový koš v ul. Uhříněvská
Datum vytvoření: 22.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti v ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 22.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Jiráskova alej, zeleň
Datum vytvoření: 18.10.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední