Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Stan na veřejné prostranství, ul. Pod Bohdalcem II.

Datum vytvoření:

22.07.2019

Adresa:

Pod Bohdalcem II.

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Michle

Popis:

V ulici Pod Bohdalcem II. v těsné blízkosti obytných domů a přilehlé klubovny Skaut má někdo již delší dobu na neudržované zatravněné ploše postavený stan. V poslední době se kolem šíří množství odpadků, dotyční pravděpodobně okolí využívají jako WC, schází se tu podivné existence. Chodím denně kolem na MHD na zastávku Bohdalec, místu se nelze vyhnout. Prosím o sjednání nápravy.

Řešení:

Úprava prostoru včetně odklizení odpadků byla zajištěna.

Nejnovější podněty

Michle
Autovrak - Pod Bohdalcem II.
Datum vytvoření: 29.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odpadky v okolí zastávky Chodovská
Datum vytvoření: 25.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Přeplněný odpadkový koš, ul. Pod Bohdalcem
Datum vytvoření: 31.07.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Tráva na hřišti v ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 21.06.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozený návštěvní řád hřiště v ul. Za Sedmidomky
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Vysypané odpadky při ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 18.02.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vinným potokem
Datum vytvoření: 16.12.2018
Stav: Řeší se
Michle
Kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 10.10.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Závada na houpačce, ul. V Dolině
Datum vytvoření: 30.09.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední