Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Řádně nezabezpečený kanál

Datum vytvoření:

19.07.2019

Adresa:

Průběžná 1840/21

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, v ul.Průběžná 1840 před vchodem 21 je již několik let řádně nezabezpečený kanál, do kterého mi spadl syn viz foto. Naštěstí se nic nestalo, ale je již potřeba ho řádně zabezpečit. Dále tento kanál neodtéká a nemusí se zrovna jednat o průtrže mračen - na toto jsme již v minulosti MČ P10 upozorňovali. Do dnešního dne nebylo opraveno.
Děkuji za urychlené vyřešení. S pozdravem K.

Řešení:

Poklop je zajištěný.

Nejnovější podněty

Strašnice
Propadlý kanál v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 02.07.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Chybějící houpačka, park Jiřího Karena
Datum vytvoření: 01.07.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Polouschlý ořešák, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 27.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
nesvítí pouliční osvětlení, ul. Kolodějská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená branka hřiště, ul. Světická
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 20.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav hřiště při ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.06.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední