Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Nádoby na směsný odpad, ul. Slovinská

Datum vytvoření:

19.07.2019

Adresa:

Vršovice, Slovinská 15

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Prosíme, sjednejte nápravu. Popelnice ze Slovinské 17 máme věčně pod okny nebo před barákem 4.15. Při otevřených oknech v těchto vedrech ze do přízemního a suterénního bytu line zápach a létají tam mouchy. S popelnicemi neustále hýbou řidiči ve snaze zaparkovat, a tak se dostávají někdy blíže, někdy dále. Před několika lety byly popelnice v pohodě v průjezdu zmíněného baráku, dokonce tam snad mají na ně výklenek. Anebo je můžou dávat až na dvůr, jak to praktikují v č. 19 a 21. Nevíme, zda se nemáme obrátit na hygienickou službu. Děkujeme.

Řešení:

Majiteli bude zaslán požadavek na odstranění nádob z veřejných ploch.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládky v ul. Jakutská
Datum vytvoření: 20.02.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Plné nádoby na tříděný odpad, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 09.02.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka u domu v ul. Sevastopolská
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo v ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 24.01.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
znečištění u nádob na textilní odpad, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 20.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyhořelé vozidlo, ul. Oblouková
Datum vytvoření: 16.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
autovrak jako úkryt pro bezdomovce, ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 15.01.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob na textil, ul. Sportovní
Datum vytvoření: 13.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Křižovatka Petrohradská x Pod Stupni
Datum vytvoření: 09.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední