Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Poškozená socha

Datum vytvoření:

07.07.2019

Adresa:

Stanice autobusu č. 138 Záběhlická škola

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

U statku stojí socha Jana Nepomuckého. Tato socha je v otřesném stavu, olámaná a poškozená. Obávám se, že je pozdě na její záchranu. Snad rychlý zásah pomůže.

Řešení:

Řešeno již několikrát. Plastika je v soukromém držení a zákon nám neumožňuje jakkoliv konat. Majitelům byla nabídnuta pomoc, ale zatím ji nevyužívají a nemůžeme je k tomu nutit.
Jan.Vasek@praha10.cz

Nejnovější podněty

Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Černá skládka, ul. U Záběhlického zámku
Datum vytvoření: 06.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Závady na hřišti v ul. Malinová
Datum vytvoření: 26.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Padající větve, ul. Práčská
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neudržovaný pozemek, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Zabarikádovaná zastávka Centrum Zahradní Město
Datum vytvoření: 21.07.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výmoly v ulici Bramboříková
Datum vytvoření: 13.07.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Nové prostranství před OC Cíl - zábor chodniku a nepořádek kolem stánku
Datum vytvoření: 09.07.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední