Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Závady na hřišti v ul. Dukelská

Datum vytvoření:

28.06.2019

Adresa:

Dukelská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobry den, na detskem hristi Dukelska je poskozeny plot. Dekuji za napravu,

Na hristi Dukelska by take byla vhodna rekonstrukce piskoviste, ktere se rozpada a na nekterych mistech trci zrezivele srouby (viz foto). Dekuji, W.

Řešení:

Plot bude opraven.

Nejnovější podněty

Vršovice
zlomená větev, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.05.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odložený nákupní vozík v ul. Gruzínská
Datum vytvoření: 28.04.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nalomený strom ve vnitrobloku - Kubánské nám.
Datum vytvoření: 26.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Vyjete koleje na travniku (Ulice Karpatska)
Datum vytvoření: 14.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 24.03.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Psí hřiště u nádraží Praha-Vršovice
Datum vytvoření: 14.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
!Koronavirus!
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u fotbalového stadionu, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
auto bez SPZ, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední