Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek u koše, ul. U Slavie

Datum vytvoření:

25.06.2019

Adresa:

U Slavie

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
chtěla bych Vás upozornit na velký nepořádek na chodníku před domem U Slávie 8, který jsem zjistila v neděli 23.6.2019 večer. Myslím, že se jedná o nedostatečný úklid po koncertu kapely Kabát, který se konal v sobotu 22.6.2019. Pro obyvatele a návštěvníky domů v okolí Sinobo arény už samotný fakt častých akcí na stadionu -fotbalová utkání, koncerty ztěžuje život, neboť v době konání akcí se významně ztíží dopravní dostupnost, a prakticky znemožní možnost zaparkovat. O hluku ani nemluvě. Ale stadion tady historicky je již dlouhou dobu, a toto k tomu asi patří. Myslím si ale, že by úřad měl více dohlížet na to, aby po těchto akcích byl zajištěn i dostatečný úklid. Větší množství lidí v ulicích logicky přináší i zvýšené množství odpadků. Přikládám foto, jak vypadá odpadkový koš druhý den po inkriminovaném koncertu.
S pozdravem
AP

Řešení:

Odpadkový koš byl vyprázdněn v rámci pravidelného svozu. Souběžně byl zajištěn úklid v jeho bezprostředním okolí.

Nejnovější podněty

Vršovice
zlomená větev, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.05.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odložený nákupní vozík v ul. Gruzínská
Datum vytvoření: 28.04.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nalomený strom ve vnitrobloku - Kubánské nám.
Datum vytvoření: 26.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Vyjete koleje na travniku (Ulice Karpatska)
Datum vytvoření: 14.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 24.03.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Psí hřiště u nádraží Praha-Vršovice
Datum vytvoření: 14.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
!Koronavirus!
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u fotbalového stadionu, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
auto bez SPZ, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední