Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Železniční přejezd na Heldově ul.

Datum vytvoření:

05.06.2019

Adresa:

Heldova 108 00 Praha 10 50.084421, 14.519163

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Značka STOP i výstražný kříž jsou zarostlé zelení. Ani při zastavení není přes vzrostlou zeleň vidět na koleje od stanice Praha-Malešice (při jízdě od starých Malešic). VELMI NEBEZPEČNÉ MÍSTO.
Trať je poslední rok hojně využívána (odstavné kolej GW train v teplárně).

Řešení:

Podnět byl předán vlastníkovi pozemku - na Magistrát hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Malešice
Přerostlé stromy, ul. Počernická
Datum vytvoření: 24.05.2020
Stav: Předáno jinam
Malešice
Neporiadok v Malesickom parku nad detskym ihriskom
Datum vytvoření: 24.05.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpadky v zeleni, ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 19.05.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Závady na sportovišti, ul. U Krbu
Datum vytvoření: 17.05.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozená podpěrná konstrukce stromu - vyvrácený strom
Datum vytvoření: 12.05.2020
Stav: Přijato
Malešice
Chodník před domem, Přistoupimská
Datum vytvoření: 04.05.2020
Stav: Přijato
Malešice
Skládka v ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 29.04.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
oprava vozovky
Datum vytvoření: 21.04.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Přeplněné koše, Malešický les
Datum vytvoření: 20.04.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední