Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Stavební odpad v parku Náměstí Mezi zahrádkami

Datum vytvoření:

21.05.2019

Adresa:

Náměstí Mezi zahrádkami

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

V dolní části parku Náměstí Mezi zahrádkami někdo vysypal pod keře stavební odpad. Když jsem v dubnu potkal pracovníky uklízející park a upozornil jsem je na daný nepořádek, ti mi odvětili, že uklízejí pouze to co mají nahlášené, proto jsem je požádal, aby dané tedy nahlásili sami, aby mohl proběhnout úklid. Odpoledne bylo okolí uklizené ale hromádky jen zaházené shrabaným listím a nepořádek je tam bohužel do dnes (Keře se již zazelenaly a hromádky již není toliko vidět). Nepořádek se nachází v dolní části parku mezi místem kde jsou barevné kontejnery a chodníkem k přechodu u sjezdu z Jižní spojky. Dané místo je často znečištěné zahradním odpadem z přilehlých domků, možná by pomohlo do lokality umístit ceduli zákaz skládky.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Závada ve vozovce ul. Šafránová
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Strom zasahující do chodníku, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 10.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Objemný odpad u popelnic domu Mikanova 11
Datum vytvoření: 10.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Propadlá mříž kanálu na chodníku, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 02.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbitá lávka u Hamerského rybníka
Datum vytvoření: 31.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Chybějící dveře na dětské hřiště Bramboříková
Datum vytvoření: 26.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek - nábytek Záběhlická/Na lávce
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. U Zákrutu
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek Záběhlická
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední