Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poškozený chodník, ul. Ruská x Benešovská

Datum vytvoření:

20.05.2019

Adresa:

Ruská

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Vážení
popis:na rohu chodníku Ruská/Benešovská 42 před obchodem s barvou a laky je devastovaný chodník jezdí sem i nákladní auta a už se tu nedá přejít pěšky nazto s kočárkem.
Podívejte se prosím na to než nastanou nějaké urazy.
V příloze fotka lokality
v další příloze je stav situace.
Fotka lokality:
https://goo.gl/maps/hv59K6xyidYjzFTZ9
Děkuji.
MUDr M. Z.

Řešení:

Podnět na poškozený chodník byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Upozornění na parkování vozidel na chodníku bylo předáno na obvodní ředitelství městské policie.

Nejnovější podněty

Vinohrady
poškozené víko kanalizace, ul.bratří Čapků
Datum vytvoření: 03.10.2020
Stav: Přijato
Vinohrady
Závady na hřišti při ul. Slovenská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Komunikační zeleň v ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Přeplněný odpadkový koš, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená cedule, ul. Ruská
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený herní prvek, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 16.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Nepořádek po dopravní nehodě; ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Prorůstající výmladky, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Závady na dětském hřišti, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 02.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední