Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Zábor chodníku, ul. Kodaňská

Datum vytvoření:

16.05.2019

Adresa:

Kodaňská x Žítomírská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Neoznačený zábor chodníku při rekonstrukci domu.
Jedná se o přechod, kterým děti chodí ze školy. Přejdou a dál nemůžou. Úplně zbytečně vzniká potencionálně nebezbečná situace.

Řešení:

Dobrý den,

při naší poslední kontrole záboru na místě v pátek 10.5. byl průchod zcela volný. Dle vyjádření stavbyvedoucího se v případě situace na fotce jednalo o zavážení materiálu na stavbu, kdy přechodně může dojít ze zhoršení průchodnosti. Upozornili jsme ho, že je třeba dbát, aby vždy zůstal dostatečný průchozí profil zachován. Pokud by docházelo opakovaně k dlouhodobějšímu blokování chodníku vozidly, pak je nejvhodnější se obrátit na městskou policii, která operativně přijede a zjedná nápravu.

S pozdravem

Ing. Petr Janata
referent referátu komunikací
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel: +420 267 093 494
E-mail: petr.janata@praha10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
nepořádek Vršovické náměstí/Sportovní kontejnery textil
Datum vytvoření: 09.09.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
nepořádek a hluk, opíjející se mládež - hřiště Jakutská
Datum vytvoření: 04.09.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Automobil bez STK, ul. Košická
Datum vytvoření: 03.09.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek u popelnic, Minská 15
Datum vytvoření: 02.09.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
rušení nočního klidu, nedodržování provozní doby
Datum vytvoření: 01.09.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Nečistoty na hřišti, ul. Jakutská
Datum vytvoření: 30.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Opakované parkování na přechodu, ul. Orelská
Datum vytvoření: 21.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněný koš u hřiště v ul. Amurská
Datum vytvoření: 29.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Rušení nočního klidu návštěvníky klubu Ankali
Datum vytvoření: 28.08.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední