Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

plachty na trávnících po staré výsadbě, ul. Přistoupimská

Datum vytvoření:

14.05.2019

Adresa:

Přistoupimská, Praha 10

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Na začátku i na konci slepé ulice po levé straně jsou velké zbytky černých igelitů, kdysi pravděpodobně použité při nové výsadbě. Chtělo by to zeleň upravit, pokud možno bez igelitů a kůry, která rostlinám příliš nesvědčí, igelity dříve nebo později
vylezou na povrch.

Řešení:

Okrasné záhony v ulici Přistoupimská jsou prořezány, včetně doplnění kůry.

Nejnovější podněty

Malešice
Skládka při ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 15.07.2020
Stav: Přijato
Malešice
Mrtvý ježek na ulici Počernická
Datum vytvoření: 06.07.2020
Stav: Přijato
Malešice
Mobilní WC u dětského hřiště v Malešickém parku
Datum vytvoření: 03.07.2020
Stav: Řeší se
Malešice
Poškozený herní prvek, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Přijato
Malešice
Stav hřiště, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.06.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Vzrostlý plevel, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 17.06.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpadky v Malešickém parku
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění kolem sběrných nádob, ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 08.06.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Vzrostlá tráva na ploše při ul. Gollova
Datum vytvoření: 01.06.2020
Stav: Řeší se
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední