Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek při ul. Magnitogorská

Datum vytvoření:

13.05.2019

Adresa:

Magnitogorská 1531/16, Vršovice

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dořešení odstranění nepořádku u plotu a likvidace křovisek, okolo areálu tenisového oddílu Tělocvičné jednoty Sokol Vršovice II., který je na parcele ve vlastnictví Hlavního města Praha (Parcelní číslo 2206/2).
V roce 2018 došlo k odstranění nepořádku a likvidaci křovisek u plotu na parcele ve vlastnictví Hlavního města Praha a ve správě Městské části Praha 10 (Parcelní číslo 2208/3).
A částečně také na parcelách v majetku Tesco Stores ČR a.s. (Parcelní číslo 1872/1 a 2209).
Bohužel již nedošlo k odstranění nepořádku a likvidaci křovisek u plotu, na parcele ve vlastnictví Hlavního města Praha (Parcelní číslo 2206/1), která není ve správě Městské části Praha 10.
Současný stav může opět přitáhnout původce nepořádku, kteří tento prostor ještě v loňském roce obývali.

Řešení:

Požadavek na úklid nepořádku byl zaslán na Magistrát hl. m. Prahy.

K odstranění keřových porostů není důvod. Takový požadavek po vlastníkovi pozemku uplatňován nebude.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Pod Altánem
Datum vytvoření: 15.06.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Zábradlí Pod Stupni
Datum vytvoření: 13.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Povalená dřevina, ul. Amurská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Posunutá zábrana do vozovky, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Zkorodované, poškozené zábradlí, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Zábor chodníku, ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 16.05.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Chodník Gruzínská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník v Krasnojarské
Datum vytvoření: 07.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Výtluky, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 03.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední