Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Chodník Gruzínská

Datum vytvoření:

10.05.2019

Adresa:

Gruzínská 18

Stav:

Přijato

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
po nedávné opravě uzávěrů vody u vchodu Gruzínská 18 od PVK dochází k narušení celistvosti chodníku a to dle mého z důvodu nevhodného materiálu použitého na usazení kostek - písku.
Pravděpodobně by se mohlo jednat o reklamaci na práci, jelikož výměna uzávěru vody od PVK proběhla poměrně nedávno.
V Případě Gruzínské 16 (menší poškození) se jedná spíše o narušení celistvosti stářím, kde též nebyla zvolena vhodná oprava.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Pod Altánem
Datum vytvoření: 15.06.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Zábradlí Pod Stupni
Datum vytvoření: 13.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Povalená dřevina, ul. Amurská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Posunutá zábrana do vozovky, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Zkorodované, poškozené zábradlí, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Zábor chodníku, ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 16.05.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek při ul. Magnitogorská
Datum vytvoření: 13.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník v Krasnojarské
Datum vytvoření: 07.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Výtluky, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 03.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední