Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

skládka, ul. K Háječku

Datum vytvoření:

05.05.2019

Adresa:

prostor za Jižní spojkou

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Na parcele 4289/28 (katastr Strašnice [731943]) v prostoru mezi větvemi Jižní spojky (budoucí napojení na MO) je rozsáhlá černá skládka. Parcela patří přímo městu Praha, ale pokud podá podnět Praha 10, třeba se s tím něco stane...

Řešení:

Pozemek je ve vlastnictví hlavního města. Na černou skládku byl proto upozorněn Magistrát hl. m. Prahy.

Černá skládka byla vlastníkem pozemku uklizena.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění na hřišti, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.02.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištěni, ul. U Trati
Datum vytvoření: 11.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečistění chodníků psími exkrementy ul.U Hranic a okolí
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
znečištění plochy za zídkou u kontejnerů na odpad, ul. Nučická
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odpadky v zeleni, ul. Útulná
Datum vytvoření: 30.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění po vyhořelých kontejnerech, ul. Přetlucká
Datum vytvoření: 21.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněná nádoba na sklo, ul. Vyžlovská
Datum vytvoření: 21.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
velký zásobníkový ohřívač na chodníku, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 15.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Propadliny v komunikaci, V Olšinách
Datum vytvoření: 10.01.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední