Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Vybledlá fotografie, Malešický park

Datum vytvoření:

29.04.2019

Adresa:

Malešický park, Praha 10, Malešice

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,
V horní části Malešického parku, vedle nejvrchnějšího vodotrysku je rozhledová tabule, ukazující na panoramatické fotografii kde co je.
Bohužel to vybledlo tak, že už tam nejde skoro nic přečíst.
Bylo by to prosím možné vyměnit za novou ceduli?

Řešení:

Panoramatická fotografie na zastavení naučné stezky bude v průběhu letošního roku vyměněna.

Nejnovější podněty

Malešice
Skládka u kontejnerů v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 14.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Vysoká tráva na hřišti, ul. Gollova
Datum vytvoření: 08.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Zlomený stromek, ul. Mistrovská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Železniční přejezd na Heldově ul.
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Znečištění na hřišti v ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Staré a i nebezpečné stromy, ul. Útulná
Datum vytvoření: 21.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
plachty na trávnících po staré výsadbě, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 14.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená síť sportoviště v ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek v parčíku u ul. Pobořská
Datum vytvoření: 08.05.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední