Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Vylomený stromek na dětském hřišti v Bramboříkové

Datum vytvoření:

28.04.2019

Adresa:

Bramboříková 2996/4

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,
na dětském hřišti v Bramboříkové ulici č.p. 2996/4 je zřejmě vlivem větru zlomený stromek. Je povalený na plot hřiště a jeho koruna zasahuje na chodník.
Zárověn bych chtěla nahlásit vylezlý šroub na pískovišti na tomtéž hřišti.
Předem děkuji za řešení této situace.
Hezký den.

Řešení:

Provedeme kontrolu. Šroub odstraníme. Děkujeme za upozornění.

30.4. Stromek byl odstraněn, šroub vyměněn.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Závada ve vozovce ul. Šafránová
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Strom zasahující do chodníku, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 10.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Objemný odpad u popelnic domu Mikanova 11
Datum vytvoření: 10.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Propadlá mříž kanálu na chodníku, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 02.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbitá lávka u Hamerského rybníka
Datum vytvoření: 31.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Chybějící dveře na dětské hřiště Bramboříková
Datum vytvoření: 26.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek - nábytek Záběhlická/Na lávce
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. U Zákrutu
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek Záběhlická
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední