Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odpad na komunikaci, ul. Rembrandtova

Datum vytvoření:

15.04.2019

Adresa:

Rembrandtova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
před týdnem někdo odložil obrovský pytel s odpadem na veřejnou komunikaci před popelnice v Rembrandtově ul. před domem č. 2190/14, v Praze 10 na sídlišti Skalka. Bohužel popeláři odpad neodvezli. Nejenom, že to vypadá odpudivě, ale i to dost překáží na komunikaci. Prosím můžete s tím něco udělat? V příloze posílám fotky.
Děkuji a přeji pěkný den
S.


Řešení:

Předmětný odpadl byl již z místa odstraněn.

Nejnovější podněty

Strašnice
Poškozený chodník, ul. Flájská
Datum vytvoření: 18.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Suché stromy při ul. Jirenská
Datum vytvoření: 17.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Suchý strom, ul. Nosická
Datum vytvoření: 16.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený chodník, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 10.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Pohozená lednice, ul. Pod Třebešínem
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný koš na hřišti v ul. Nučická
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená vrátka hřiště Vrátkovská
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav zeleně u metra Skalka
Datum vytvoření: 29.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nečistoty na chodníku, ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 17.05.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední