Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepovolené skládky, Malešice

Datum vytvoření:

14.04.2019

Adresa:

Malešice; Podle Trati a Heldova ulice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Nepovolené skládky (chladničky a mrazáky)
1. ulice Podle Trati - 80 metrů vlevo od křižovatky Malešické náměstí
2. ulice Heldova 130 metrů vpravo před železničním přejezdem
3. ulice Heldova 10 metrů vpravo za železničním přejezdem

Nějaké pra.. se pravidelně zbavuje asi vybavení restaurace či skladu. Tentokráte jde o chladící techniku. Doporučuji min. dva silné muže, neboť jde o větší a těžší kusy.
Je na zváženou, zda na inkriminované místo (Heldova ulice) nenainstalovat jednu kameru - inkasované pokuty by již dávno pokryly pořízení a provoz kamery.

Řešení:

Odpad byl uklizen.

Nejnovější podněty

Malešice
Skládka u kontejnerů v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 14.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Vysoká tráva na hřišti, ul. Gollova
Datum vytvoření: 08.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Zlomený stromek, ul. Mistrovská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Železniční přejezd na Heldově ul.
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Znečištění na hřišti v ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Staré a i nebezpečné stromy, ul. Útulná
Datum vytvoření: 21.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
plachty na trávnících po staré výsadbě, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 14.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená síť sportoviště v ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek v parčíku u ul. Pobořská
Datum vytvoření: 08.05.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední