Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Poškozený mobiliář v parku V Úžlabině

Datum vytvoření:

11.04.2019

Adresa:

V Úžlabině

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
V celém parku jsou omšelé a poškozené koše, lavičky a cedule, příklad je v příloze, přesné umístění je zde: https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.4987968&y=50.0794283&z=18&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9hMVPxXuZp&ud=14%C2%B029%2755.379%22E%2050%C2%B04%2747.107%22N
Šlo by s tím prosím něco udělat? Zároveň je tam místo kousek vedle, kde jsou dvě lavičky proti sobě, často se tam schází kuřáci a pijáci a chybí jim tam koš.
Děkuji a přeji pěkný den,
D. Š.

Řešení:

Stav parkového mobiliáře bude prověřen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Poškozený chodník, ul. Flájská
Datum vytvoření: 18.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Suché stromy při ul. Jirenská
Datum vytvoření: 17.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Suchý strom, ul. Nosická
Datum vytvoření: 16.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený chodník, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 10.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Pohozená lednice, ul. Pod Třebešínem
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný koš na hřišti v ul. Nučická
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená vrátka hřiště Vrátkovská
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav zeleně u metra Skalka
Datum vytvoření: 29.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nečistoty na chodníku, ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 17.05.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední