Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Závada na komunikaci v ul. Hyacintová

Datum vytvoření:

05.04.2019

Adresa:

Hyacintová

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Propadly chodnik, dira cca 50cm hluboka, cca metr v prumeru. V noci spatne viditelne a velmi nebezpecne. S kocarkem jiz skoro neni mozne projet. I pres opakovane hlaseni pomoci aplikace Zmente.to to jiz vic jak pul roku nikdo neresi. Misto teto jamy je na krizovatce (spojeni cest) ul.Hyacintova a Nad Chaloupkami.

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Záběhlice
SKládka při ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 16.06.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 10.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Vysoká tráva, Záběhlice
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Jahodová
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Posekaná tráva neshrabaná
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Řeší se
Záběhlice
Nepořádek u popelnic, ul. Narcisová
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Neprůchodný chodník nad MŠ Chmelová
Datum vytvoření: 31.05.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištěný stůl na hřišti v ul. Jiřičkové
Datum vytvoření: 31.05.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Únik vody v parku Chrpová
Datum vytvoření: 30.05.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 16První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední