Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Ruská x Vlašimská

Datum vytvoření:

25.03.2019

Adresa:

Ruská x Vlašimská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Dobrý den,
Zasílal jsem cca před týdnem na číslo 736 499 364 MMS ale bez reakce.
V příloze tedy zasílám fotky z trvale přeplněných kontejnerů na tříděný odpad ve dnech 18.3., 22.3. a 24.3.2019

Je třeba toto řešit navýšením počtu svozů,neboť toto je skoro trvalý stav.
Prosím o Vaše řešení tohoto problému,děkuji.

S pozdravem

O.M.

Řešení:

U stanoviště Vlašimská x Ruská jsme požádali Magistrát hl. m. Prahy o navýšení četnosti vývozu plastů a papíru. Za Vaše fotky děkuji, k žádosti jsem je přidal. Předpokládaný termín vyřízení naší žádosti magistrátem (tzn. datum, od kdy by se mohlo častěji vyvážet) je 1. 5. 2018.

Nejnovější podněty

Vinohrady
poškozené víko kanalizace, ul.bratří Čapků
Datum vytvoření: 03.10.2020
Stav: Přijato
Vinohrady
Závady na hřišti při ul. Slovenská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Komunikační zeleň v ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Přeplněný odpadkový koš, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená cedule, ul. Ruská
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený herní prvek, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 16.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Nepořádek po dopravní nehodě; ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Prorůstající výmladky, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Závady na dětském hřišti, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 02.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední