Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nečistoty při ul. Topolová

Datum vytvoření:

22.03.2019

Adresa:

Topolová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

ZABEHLICE,P10-Topolova a okoli Dobry den, stale a ten sami problem s uklidem mrtvych holubu, strepu a plnych odpadkovych kosu na verejnych usecich. Dale problem ten, ze tu stale se krmi holuby ac to zakon zakazuje. Dalsi je ten ze starsi pani tu na trech mistech krmi kocky. A HLAVNI PROBLEM JE TEN ZE SE TU PRED PAR DNY OTRAVIL PES A UMREL. MUJ SE PRIOTRAVIL VCERA V ODPOLEDNICH HODINACH, uz jsem byl s nim dvakrat na veterine a jeste jednou dnes s nim musim. Zitra si musim vzit volno z prace abych mu byl na blizku a podaval mu kazdou hodinu trosku jidla aby se mu obnovilo zazivani. Tohle neni normalni! Stalo me to 10.000. Ma se informovat kdyz pri uklidu zamestnanci se neco nezda v urcitych mistech uklidu? Kdysi jsem upozornoval na to ze tu na tech x stejnych mistech se valeji jedny a ty same strepy, ze tu jsou psi a deti na dopravnim hristi. Po pul roce az byly odklizeny. Firma rossi si prijede pidi vozem kde jsou tri lide az uplne ke kosi a ten vysype jeden clovek, ale to co je v okoli nebo na chodniku ne mluve v krovi ci trave to uz neuklizi. To by take museli z toho auta vystoupit ze? A smesne je to ze jeste jedna pani co s firmou nema nic spolecneho prijde s batohem, pytlema a dela jejich praci za ne a oni sedi v aute nebo na lavicce. Vyresi se tato problemstika vubec nekdy?

Řešení:

Na zjištění jedovatých nástrah v předmětné ulici bude upozorněna Městská policie, na kterou se v případě podobných nálezů obracejte přímo. Pokud se jedná o evidentní věc u které hrozí zdravotní či jiné riziko, zaměstnanci smluvní firmy takové nálezy hlásí svému nadřízenému, případně rovnou Městské policii.
Paní která manipuluje s odpadem v součinnosti s pracovníky ve vozech je standardní zaměstnankyní úklidové firmy Rossy. Způsob rozdělení pracovní činnosti je interní záležitosti této firmy.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Lednice v ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 09.07.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená socha
Datum vytvoření: 07.07.2019
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
SKládka při ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 16.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Znečištění v ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 10.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Vysoká tráva, Záběhlice
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Jahodová
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Posekaná tráva neshrabaná
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek u popelnic, ul. Narcisová
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Neprůchodný chodník nad MŠ Chmelová
Datum vytvoření: 31.05.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 16První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední