Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Skládka, ul. Dolinecká

Datum vytvoření:

21.03.2019

Adresa:

Dolinecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den , upozorňují na skládku u viaduktu u kolejí vedoucí k Mitasce ...Na druhé straně trati je chráněná krajinná oblast Mokřady s jezírkem ...

Řešení:

Předmětná černá skládka byla odstraněna při pravidelném svozu černých skládek na území MČ P10.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění u tříděného sběru v ul. Saratovská
Datum vytvoření: 13.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nečistoty u lavičky, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 09.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Hřiště Rembrandtova
Datum vytvoření: 04.09.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nepořádek v parku u metra Strašnická
Datum vytvoření: 28.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlé keře, park Voděradská
Datum vytvoření: 28.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nečistoty na chodníku, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 27.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Díra na silnici, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 23.08.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořádek v ul. Nučická
Datum vytvoření: 21.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Prosba o údržbu dětského hřiště Pod Hotelem
Datum vytvoření: 21.08.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední