Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odpadky v zeleni u ul. Hřibská

Datum vytvoření:

04.03.2019

Adresa:

Hřibská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, dnes ráno tudy kolem 8. ráno sice prošla úklidové četa, která sbírala odpadky, ale po jejich průchodu jsem nevěřil svým očím. Igelitové pytlíky, papíry!!! Kontroluje někdo jejich práci. Normálně bych jim nezaplatil!!!
M.Z.


Řešení:

Plocha byla uklizena v rámci pravidelné údržby zeleně.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění u tříděného sběru v ul. Saratovská
Datum vytvoření: 13.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nečistoty u lavičky, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 09.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Hřiště Rembrandtova
Datum vytvoření: 04.09.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nepořádek v parku u metra Strašnická
Datum vytvoření: 28.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlé keře, park Voděradská
Datum vytvoření: 28.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nečistoty na chodníku, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 27.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Díra na silnici, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 23.08.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořádek v ul. Nučická
Datum vytvoření: 21.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Prosba o údržbu dětského hřiště Pod Hotelem
Datum vytvoření: 21.08.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední