Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

nabouraný vrak, ul. Chotutická

Datum vytvoření:

28.01.2019

Adresa:

chotutická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den, v ulici Chotutická stojí již delší dobu nabouraný vrak a zabírá tak místo pro parkování.

Řešení:

Dobrý den.

Zaměstnanci Správy služeb hl. m. Prahy provedli dne 13. 2. 2019 místní šetření motorového vozidla tov. zn. Subaru Legacy, modré barvy, RZ 5H8 0266, nacházejícího se na pozemní komunikaci Chotutická, Praha 10, u č. p . 503/5.

Ze závěru provedené kontroly vyplývá, že uvedené vozidlo naplňuje podmínky definované v ustanovení § 19 odst. 2 písm. g) zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění, tzn., že je silničním vozidlem, které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla.

Na základě výše uvedeného SSHMP podala na místně příslušný silniční správní úřad (dále jen SSÚ) návrh vlastníka pozemní komunikace k zahájení řízení a k uložení povinnosti provozovateli vraku umístěného na pozemní komunikaci vrak odstranit a odstavit mimo pozemní komunikaci.

22.5.2019 Předmětné vozidlo bylo odstraněno.

Nejnovější podněty

Malešice
Skládka u kontejnerů v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 14.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Vysoká tráva na hřišti, ul. Gollova
Datum vytvoření: 08.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Zlomený stromek, ul. Mistrovská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Železniční přejezd na Heldově ul.
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Znečištění na hřišti v ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Staré a i nebezpečné stromy, ul. Útulná
Datum vytvoření: 21.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
plachty na trávnících po staré výsadbě, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 14.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená síť sportoviště v ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek v parčíku u ul. Pobořská
Datum vytvoření: 08.05.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední