Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Díra na silnici, ul. Počernická

Datum vytvoření:

21.09.2018

Adresa:

Počernická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,
Chtěla bych nahlásit díru na přechodu pro chodce v Malešicích, v ulici Počernická. Jde o přechod v blízkosti a na sraně kde je pošta. Je už tam dost dlouho.

Je to dost nebezpečné člověk se rozlíží jestli něco nejede a může na vozovce upadnout. Zrovna jsem tam potkala jednu paní, která si tam vymkla kotník.

Děkuji mnohokrát za vyřízení a přeji vše dobré
E. P.

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Malešice
Skládka u kontejnerů v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 14.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Vysoká tráva na hřišti, ul. Gollova
Datum vytvoření: 08.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Zlomený stromek, ul. Mistrovská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Železniční přejezd na Heldově ul.
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Znečištění na hřišti v ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Staré a i nebezpečné stromy, ul. Útulná
Datum vytvoření: 21.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
plachty na trávnících po staré výsadbě, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 14.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená síť sportoviště v ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek v parčíku u ul. Pobořská
Datum vytvoření: 08.05.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední