Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Povrch parkovací plochy, ul. Sedmidomky

Datum vytvoření:

01.06.2018

Adresa:

Sedmidomky

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Černická

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Michle

Popis:

Dobrý den,
snažil jsem se použít formulář na webu městské části, bohužel nefunguje nahrávání fotografií. Nicméně podnět se týká parkoviště u Sedmidomků. Povrch parkoviště je tvořen štěrkem a při nájezdu na asfaltovou silnici je štěrk natolik vymletý, že tam vznikl více než 20 cm vysoký schod u obrubníku. Už je to o rozbití auta. Snažíme se to různě vyspravovat, ale to bohužel nevydrží dlouho. I uprostřed parkoviště je štěrk vyplavený, že se tam vytvořil menší příkop. Fotografii přikládám. Konkrétní adresu naleznete na odkazu níže
https://mapy.cz/s/2HpHF
Mapove koordináty jsou 50.0628728N, 14.4698956E

Děkuji
S pozdravy
R. K.

Nejnovější podněty

Michle
Poškozený návštěvní řád hřiště v ul. Za Sedmidomky
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Vysypané odpadky při ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 18.02.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vinným potokem
Datum vytvoření: 16.12.2018
Stav: Řeší se
Michle
Kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 10.10.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Závada na houpačce, ul. V Dolině
Datum vytvoření: 30.09.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Skládka v ul. Novobohdalecká
Datum vytvoření: 26.03.2018
Stav: Vyřešeno