Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

znečištění veřejné komunikace, ul. Ruská

Datum vytvoření:

13.04.2018

Adresa:

Ruská 2200/91

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Dobrý den,

chtěla bych upozornit na opakované znečišťování veřejné komunikace v Ruské ulici před hlavních vchodem do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, vedle Střední zdravotnické školy Ruská. Foto přiloženo. Je to neuvěřitelné, jaký nepořádek zanechají studenti SZŠ u plotu pod cedulí Zákaz kouření přímo u vchodu nemocnice. Pracuji jako vrchní sestra a chodím tudy každý den do práce a z práce, studenti sedí na plotě a tento nepořádek tvoří právě budoucí zdravotníci.
Prosím o úklid těchto znečištěných prostor, aby pacienti navštěvující nemocnici, měli důstojný pocit návštěvy zdravotnického zařízení.

děkuji a jsem s pozdravem

Mgr. I. B.


Řešení:

V místě je průběžně zajišťován úklid.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Komunikační zeleň v ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Přeplněný odpadkový koš, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená cedule, ul. Ruská
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený herní prvek, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 16.06.2020
Stav: Řeší se
Vinohrady
Nepořádek po dopravní nehodě; ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Prorůstající výmladky, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Závady na dětském hřišti, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 02.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Snížení rychlosti v ulici Nad Primaskou a Pod Rapidem
Datum vytvoření: 01.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Prorůstající zeleň v chodníku, ul. Ruská
Datum vytvoření: 01.06.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední