Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Několik nepojízdných aut v ulici Oblouková

Datum vytvoření:

20.02.2018

Adresa:

Oblouková

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
ráda bych upozornila na několik nepojízdných aut/vraků v ulici Oblouková. Pokud není možnost je z komunikace přímo odstranit, existuje prosím varianta o to požádat majitele? Auta zbytečně zabírají parkovací místa, protože zde stojí již několik měsíců či let, nikdo je nepoužívá a evidentně ani používat nebude.
Konkrétně se jedná o:
- vrak před barem Bohemka (rozbitá okna, skládka v autě...)
- vrak před obchodem Žabka (urvaný blatník...)
- Fiat (??) s prázdnými pneumatikami před č.23
Děkuji.

Řešení:

K dané záležitosti sděluji:
- vozidlo na rohu s ul. Vršovická je posouzeno jako vrak a probíhá správní řízení za účelem odstranění z vozovky

Vozidlo bylo odstraněno.

- vozidlo BMW před objektem č. 16 není dle vyjádření Správy služeb hl. m. Prahy vrakem.
- vozidlo Fiat před domem č. 23 dle kontroly v místě rovněž nenaplňuje znaky vraku ve smyslu příslušného zákona.

Nejnovější podněty

Vršovice
Stanice autobusů Slavia, směr centrum
Datum vytvoření: 02.12.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění kontejnerového stanoviště, ul. Murmanská
Datum vytvoření: 30.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění, ul. Vladivostocká, Na Stezce, V Olšinách
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Jakutská - neodklizené tlející listí
Datum vytvoření: 22.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vstup na Vršovický hřbitov
Datum vytvoření: 22.11.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Uvolněné kostky v chodníku, ul. Charkovská
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Předáno jinam
Vršovice
závada na hřišti v ul. Skřivanská
Datum vytvoření: 03.11.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo bez SPZ, ul. K Topírně
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na chodníku v ul. Petrohradská
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední