Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Zámek na hřišti Sobotecká

Datum vytvoření:

12.02.2018

Adresa:

hřiště Sobotecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Hřiště je bez udání důvodu zamčeno na zámek.

Řešení:

14.2.
Omlouvám se Vám za komplikace. K pochybení došlo na straně správce hřiště z důvodu nemoci.
Hřiště je již od včerejšího dne otevřené.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Komunikační zeleň v ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Přeplněný odpadkový koš, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 17.07.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená cedule, ul. Ruská
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený herní prvek, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 16.06.2020
Stav: Řeší se
Vinohrady
Nepořádek po dopravní nehodě; ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Prorůstající výmladky, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Závady na dětském hřišti, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 02.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Snížení rychlosti v ulici Nad Primaskou a Pod Rapidem
Datum vytvoření: 01.06.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Prorůstající zeleň v chodníku, ul. Ruská
Datum vytvoření: 01.06.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední