Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Zastávka autobusu Bohdalec - bez osvětlení

Datum vytvoření:

18.10.2015

Adresa:

Bohdalecká,101 00 Praha

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Michle

Popis:

Po stavebních pracích někdy koncem srpna v okolí zastávky Bohdalec (směr Slavia) došlo k odpojení zastávky od elektrické sítě. Ani po dvou měsících zastávka stále nesvítí.

Řešení:

Zastávkový přístřešek je osvětlený.

Nejnovější podněty

Michle
Poškozený návštěvní řád hřiště v ul. Za Sedmidomky
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Vysypané odpadky při ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 18.02.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vinným potokem
Datum vytvoření: 16.12.2018
Stav: Řeší se
Michle
Kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 10.10.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Závada na houpačce, ul. V Dolině
Datum vytvoření: 30.09.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Povrch parkovací plochy, ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 01.06.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Skládka v ul. Novobohdalecká
Datum vytvoření: 26.03.2018
Stav: Vyřešeno