Veřejné prostory Prahy 10

Záběhlické koulení

Text/HTML

Popis:

Sousedský turnaj pro příchozí hráče v petanque. Pod dohledem zkušených hráčů se sešlo celkem 16 týmů. Nově zrekonstruovaný park v Malinové – Chrpové zažil první turnaj tohoto druhu. Mezi členy 16ti startujících týmů byli k vidění mladí i starší pánové, krásné dámy všech věků , děti od miníků po pubescenty, důchodci. Jedna z nejveselejších účastnic byla reprezentantka ČR v tenise vozíčkářů Laďka Pořízková. Pro děti do 10 let byl připravena speciální soutěž. Medaile dostali skoro všichni, dárky úplně všichni. A výsledky hlavního turnaje? Tak jako mají v pétanque být - zvítězit může kdokoli, bez ohledu na věk, pohlaví či momentální fyzickou sílu:

1. místo - manželský pár v nejlepších letech
2. místo - parta tří holek, odhadem kolem 13ti let
3. místo - 3 dámy, z toho jedna na vozíčku a druhá s miminem v klokánku.
4. místo - reprezentant v kuličkách v doprovodu jedné seniorky, co se přišla původně jen podívat.

Vyplacená částka: 9 800 Kč

Organizátor: Občanské sdružení SEPPIA