Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Skládka v ul. Ostružinová

Datum vytvoření:

9.3.2017

Adresa:

Ostružinová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Tato skládka je v ul. Ostružinova

Řešení:

Skládka bude odstraněna v termínu do konce března.
Skládka byla odstraněna. Při kontrole v místě byl zjištěn opětovně odložený odpad, který bude odstraněn v průběhu dubna.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Černá skládka Šalvějová
Datum vytvoření: 11.4.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Odpadky u koše na DH Chrpová
Datum vytvoření: 8.4.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
nedopalky cigaret v okolí zastávek autobusů Záběhlická škola
Datum vytvoření: 6.4.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přeplněný kontejner na plasty, Želivecká
Datum vytvoření: 3.4.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Shnilé prkno lavičky v ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 3.4.2017
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozená lavička, ul. Topolová
Datum vytvoření: 3.4.2017
Stav: Řeší se
Záběhlice
Reznoucí oplocení hřiště Narcisová
Datum vytvoření: 3.4.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Posyp na chodníku, ul. Mládežnická
Datum vytvoření: 3.3.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nevyvezený koš na hřišti Mečíková
Datum vytvoření: 3.3.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 16První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední