Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění u separace, ul. Dykova

Datum vytvoření:

8.3.2017

Adresa:

Dykova

Stav:

Přijato

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Binec kolem popelnic, je potřeba uklidit

Lokalita: Dykova/Ripska

Nejnovější podněty

Vršovice
Pohozená přenosná značka, ul. Sportovní
Datum vytvoření: 24.4.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpady u garáží v ul. U Seřadiště
Datum vytvoření: 10.4.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Poničená dlažba chodníku, ul. Na Míčánkách
Datum vytvoření: 10.4.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Odpad, Žitomírská x Oblouková
Datum vytvoření: 5.4.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Krasnojarská
Datum vytvoření: 4.4.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ulici Orelská
Datum vytvoření: 27.3.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka v ulici Na Spojce
Datum vytvoření: 27.3.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění v ul. Litevská
Datum vytvoření: 20.3.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpady na ploše při ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 20.3.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední