Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek - garáže křižovatka Úvalská X V Olšinách

Datum vytvoření:

6.3.2017

Adresa:

Úvalská X V Olšinách

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V okolí plechových garáž u křižovatky ulic Úvalská a V Olšinách taková neveřejná skládka a místo pro vyzahování odpoadků.

Řešení:

Pozemek byl uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Vrak V Předpolí
Datum vytvoření: 26.3.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Nad Primaskou
Datum vytvoření: 24.3.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Výtluk v Běchovické
Datum vytvoření: 24.3.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Rozbité veřejné osvětlení u hotelu A&O Prag Rhea
Datum vytvoření: 23.3.2017
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořádek (odpadky, staré větve)
Datum vytvoření: 23.3.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Odložená lednice při ul. Limuzská
Datum vytvoření: 22.3.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Přeplněné nádoby tř. odpadu i směsného odpadu, ul. Oravská
Datum vytvoření: 13.3.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Jiráskova alej - schází koš
Datum vytvoření: 6.3.2017
Stav: Řeší se
Strašnice
Autovrak, ul. Slunečná
Datum vytvoření: 27.2.2017
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední